„Potrzebuję stronę internetową w UK!” - dlaczego warto współpracować z lokalnymi firmami.

W końcu podjąłeś decyzję o założeniu działalności w Wielkiej Brytanii i chciałbyś mieć stronę. Prawie każdy na początku tnie koszty. Portfel podpowiada by skorzystać z web designerów z Polski, ale czy to dobry pomysł?

1.Do kogo kierujesz stronę? Jeśli Twój biznes, a więc i strona, będzie działać zarówno w języku polskim jak i angielskim, to warto skorzystać z usług lokalnej firmy, która zna angielski rynek. Strony internetowe w Wielkiej Brytanii prawdopodobnie nie różnią się wiele pod względem technicznym od tych w Polsce, ale kultura i język może wpłynąć znacząco na niektóre części witryn www.

2.Czy zależy Ci na dobrym kontakcie z projektantem stron? Osoba projektująca strony internetowe w Wielkiej Brytanii jest w tym samym kraju co Ty! Oznacza to, że jeśli masz jakiś problem, skomplikowany pomysł bądź lubisz kogoś poznać zanim nawiążesz współpracę to spotkanie się z taką osobą będzie dużo łatwiejsze.

3.Macie te same doświadczenia. Pracując z osobami na emigracji będzie dużo łatwiej – macie podobne przeżycia. Właściciel Agencji Reklamowej w UK będzie Ci też w stanie dużo podpowiedzieć w kwestii prowadzenia i reklamowania biznesu w Wielkiej Brytanii. Firmy w Polsce nie mają takiego doświadczenia.

4.Czy ktoś może ich zna? Szukając firmy od stron internetowych w Wielkiej Brytanii najlepiej bazować na referencjach znajomych (lub znajomych znajomych). Będą to wtedy osoby sprawdzone. Dużo łatwiej zaufać firmie z polecenia i dużo łatwiej jest ją sprawdzić, gdy jest w tym samym kraju.

5.Jak zapłacić? Opłata za zaprojektowanie strony w UK jest bardzo prosta – zwykły przelew z konta na konto zajmie moment. Wystawienie dla Ciebie faktury będzie również dziecinnie proste. Lokalna firma projektująca Twoją stronę nie będzie potrzebowała Twojego nieistniejącego REGONu czy NIPu!

Zdecydowałeś się skorzystać z lokalnej firmy robiącej strony internetowe na terenie Wielkiej Brytanii? Świetnie trafiłeś - napisz do nas po wycenę!